Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  Věrnostní program

  Chcete za své nákupy dárky?

  Je to jednoduché... Staňte se členy PARTNER CLUBU.

  Přidejte se k Partner Clubu. Každý nákup se Vám vyplatí. Partner Club je určen pro všechny zákazníky využívající služeb z katalogu PARTNER 4 OFFICE. Chcete-li se stát členy Clubu, stačí zakoupit námi nabízené zboží v hodnotě 1 500,- Kč bez DPH a přihlásit se. Od chvíle vyplnění přihlášky při nákupech z katalogu Partner 4 Office bude na Vašem osobním účtu narůstat počet bodů. Po dosažení určitého počtu bodů můžete jako členové clubu získat výrobek zařazený do klubové nabídky. S počtem bodů přirozeně roste i atraktivita a hodnota nabízené ceny.

  Podmínky

  1. Partner Club je určen pro všechny zákazníky využívající služeb Partner 4 Office. Výhody a závazky vyplývající z členství v Clubu se řídí následujícími podmínkami.

  2. Členy Clubu se mohou stát fyzické osoby starší 18 let, právnické osoby a organizace bez právní subjektivity.

  3. Členství v Clubu vzniká, pokud zákazník podle katalogu Partner 4 Office jednorázově nakoupí zboží v celkové ceně 1.500,- Kč bez DPH a přihlásí se do Clubu.

  4. Do nákupů v rámci Partner Clubu se nezapočítávají nákupy provedené před přijetím do Clubu a nákupy osob spolupracujících s pořadatelem na základě dealerské smlouvy, nebo individuálních cenových podmínek.

  5. Podmínky pro přidělování bodů jsou následující: při jednorázovém nákupu zboží z katalogu Partner 4 Office za každých celých 1 000,- Kč bez DPH zákazník získává 10 bodů.

  6. Součet bodů na osobním účtu člena Partner Clubu je základem pro získání ceny podle tabulky. Sčítání bodů z různých osobních účtů není možné.

  7. Body jsou připsány na osobní účet zákazníka v okamžiku zaplacení zboží. Pokud není platba za zboží z jakýchkoliv důvodů uhrazená včas, nárok na připsání bodů zaniká.

  8. Svůj nárok na cenu uplatněte na kontaktních adresách v katalogu. Cena bude předána spolu s nejbližší dodávkou. Ve chvíli převzetí ceny je součet bodů na účtu snížen o počet bodů potřebných k získání příslušné ceny.

  9. Ceny nelze měnit za hotovost.

  10. Momentální dostupnost ceny záleží na aktuálním stavu nabídky ve skladech Partner 4 Office. Modelové provedení cen se může měnit dle jejich dostupnosti na trhu.

  11. V případě vrácení zboží zakoupeného v rámci Partner Clubu se z účtu odečítá odpovídající počet bodů. Dosáhne-li stav účtu záporné hodnoty, zákazník se zavazuje vrátit cenu nebo ceny převzaté dříve.

  12. Pořadatel si vyhrazuje právo k umístění a zpracování osobních dat v databázi Partner 4 Office, v současné době i v budoucnu, a využití těchto dat k marketingovým účelům.

  13. Pořadatel si vyhrazuje právo ke změně řádu Partner Clubu, k částečnému nebo úplnému zrušení Partner Clubu, a to kdykoliv a bez oznámení předem. V případě zrušení Clubu si pořadatel vyhrazuje právo k vynulování zákaznických účtů. Pořadatel nenese odpovědnost za důsledky plynoucí ze zrušení Partner Clubu.

  14. Na všechny daňové závazky vyplývající z členství v Partner Clubu se vztahují platné předpisy.

   Aktuální nabídků dárků naleznete zde